LABA 8 Informacje przed startem

Elo,

Ostatecznie do 8 edycji ligi zgłosiło się 26 zawodników. Do ligi po nieobecności powracają Wojciech Halama i Rafał Miduch, a po raz pierwszy (w oficjalnych ligowych rozgrywkach) zagra z nami Andrzej Dorsz. Liga uzupełniona o tych grajków będzie na pewno jeszcze mocniejsza i spodziewać się można, że sytuacja w tabeli będzie jeszcze bardziej wyrównana. A przez to niejeden mecz zakończy się niespodziewanym rezultatem. Oto pełna lista zawodników:

1. BORSZCZ ROBERT 
2. FIREK PAWEŁ 
3. GÓRALCZYK DOMINIKA 
4. KONIECZNY SEBASTIAN 
5. MALKUSZ ANDRZEJ 
6. MOŚCIŃSKI BRONISŁAW 
7. POWĘZKA ROMAN 
8. SUDER LESZEK 
9. SUDER ŁUKASZ 
10. ŚLĄZOK ADAM 
11. ŚLĄZOK TOMASZ 
12. WALCZAK DARIUSZ 
13. WOŹNICZKA MICHAŁ 
14. WYSYPOŁ MARTA 
15. GANSINIEC PAWEŁ 
16. ŚLĄZOK ANNA 
17. MAMOT FILIP 
18. URBANIK ŁUKASZ
19. BACZEWSKI ZENON
20. GROTT AUGUSTYN 
21. BARANOWSKI JAROSŁAW
22. WYLENŻEK ŁUKASZ
23. MUSIALIK WOJCIECH
24. HALAMA WOJCIECH (POWRÓT)
25. MIDUCH RAFAŁ (POWRÓT)
26. DORSZ ANDRZEJ (NOWY)

Rozpiska już wysłana na maila (jak ktoś z zainteresowanych nie dostał niech mi da znać) i już w najbliższą środę rozpoczynamy. Pierwsza kolejka prezentuje się następująco:

BACZEWSKI ZENON - GÓRALCZYK DOMINIKA 
ŚLĄZOK TOMASZ - FIREK PAWEŁ 
WYSYPOŁ MARTA - URBANIK ŁUKASZ
HALAMA WOJCIECH - ŚLĄZOK ANNA
ŚLĄZOK ADAM (KONTUZJA) - GANSINIEC PAWEŁ
WOŹNICZKA MICHAŁ - SUDER LESZEK
MOŚCIŃSKI BRONISŁAW - WALCZAK DARIUSZ
MIDUCH RAFAŁ - SUDER ŁUKASZ
KONIECZNY SEBASTIAN - BORSZCZ ROBER
POWĘZKA ROMAN - MUSIALIK WOJCIECH
GROTT AUGUSTYN - BARANOWSKI JAROSŁAW
WYLENŻEK ŁUKASZ - DORSZ ANDRZEJ
MALKUSZ ANDRZEJ - MAMOT FILIP

W stosunku do poprzednich edycji zmieniliśmy nieco regulamin. Po konsultacjach na spotkaniu przegłosowane zostało rozwiązanie mające na celu zdyscyplinowanie graczy, by swoje mecze rozgrywali terminowo. Rozwiązaniem tym jest wprowadzenie walkowerów za trzecią nieobecność.

Zawodnicy zobowiązani są rozegrać mecze według terminarza rozpisanego na konkretny dzień. W razie, gdy któregoś z graczy nie ma na zaplanowanym meczu (bądź z różnych przyczyn nie chce tego meczu rozegrać) otrzyma za to spotkanie „krzyżyk”. Gdyby w następną środę sytuacja się powtórzyła, nieobecny gracz otrzyma drugi „krzyżyk”. Trzeci „krzyżyk” będzie natychmiast skutkować walkowerem.

Ma to być rozwiązanie mobilizujące, wiadomo jednak, że każdego mogą spotkać różne sytuacje. Dlatego by dać każdemu troszkę swobody, każdy ma do dyspozycji 2 tygodnia urlopu. Czyli przez dwie środy nie będzie otrzymywał „krzyżyków” o ile wcześniej zgłosi swoją nieobecność. Oczywiście „krzyżyki” nie będą wpisywane, gdy któryś z graczy jest kontuzjowany (co też proszę zgłaszać mailowo). Mam nadzieje, że wyjątek kontuzji nie będzie nadużywany – nie zamierzamy nikogo sprawdzać, ani rozliczać z tych kontuzji. Generalnie w lidze gramy sami dla siebie, a nie za karę…

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie (o ile czas i siły pozwolą) by grać mecze do przodu. Pamiętajcie, że najważniejsze są bieżące mecze.

W rozgrywkach nadal zostajemy przy rozgrywaniu meczów głownie nylonem. Niemniej jednak jeżeli gracze chcą zagrać piórem (swoim) nic nie stoi na przeszkodzie. By nieco ułatwić komunikację pomiędzy graczami zrobimy listę graczy, którzy swoje mecze chcą rozegrać lotką piórową.

Z nowości postanowiliśmy rozegrać puchar ligi (od października), do którego włączyć się będą mogli nie tylko gracze ligowi – szczegóły wkrótce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s