LABA przed 25 kolejką

Elo,

przed nami 25 kolejka. W której zaplanowanych jest 7 meczy do zagrania:

3

Ogólnie do końca ligi pozostało 39 meczy. Poniżej informacja dla każdego gracza z kim zostały mu jeszcze mecze:

4

Ciekawie będzie przede wszystkim w walce o mistrzostwo ligi. W dalszym ciągu szanse na wygranie ligi ma czterech graczy: Robert Borszcz, Paweł Gansiniec, Łukasz Urbanik i Sebastian Konieczny. Każdy z nich do tej pory przegrał zaledwie jedno spotkanie.

Teoretycznie najbliższy drugiego zwycięstwa jest Robert Borszcz, któremu pozostał jeden mecz. Meczem tym może rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości. Robert jako jedyny w przypadku zwycięstwa nie potrzebuje się oglądać na pozostałe potyczki. Choć de facto powinno być to zwycięstwo 2-0, bo przy stracie jednego seta będzie musiał liczyć na stratę co najmniej 1 seta przez Łukasza Urbanika.

1

Pawłowi do końca ligi zostały tylko dwa mecze. Tyle tylko, że nawet dwa zwycięstwa 2-0 nie dają mu pierwszeństwa w lidze, bo do tego potrzebuje jeszcze zwycięstwa Sebastiana w meczu z Robertem.

By mistrzem został Łukasz Urbanik nie tylko musi wygrać wszystkie swoje mecze 2-0 ale liczyć, że Sebastian urwie Robertowie przynajmniej seta. Nieco ułatwi mu zadanie ewentualna porażka Roberta. W takiej sytuacji Łukaszowi „wystarczają” same zwycięstwa w pozostałych meczach.

Natomiast Sebastian Konieczny do triumfu w lidze musi wygrać z Robertem oraz liczyć na to, że zwycięzca pojedynku Pawła z Łukaszem straci w ogólnym rozrachunku więcej setów niż Sebastian.  (Najlepiej dla Seby byłoby gdyby w meczu Pawła z Łukaszem wygrał Paweł Gansieniec, bo ma już 7 straconych setów i przegrany mecz bezpośredni)

Do tej pory mecze bezpośrednie między tą czwórką wyglądała następująco. Czekamy na rozstrzygnięcia dwóch ostatnich meczy