Zakończone Grand Prix Jaworzno

W grudniu zakończył się Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych. Impreza składał się z czterech turnieji, w których można było się zmierzyć w trzech kategoriach (debel męski, kobiecy i mikst). Trzeba podkreślić, że zawody były bardzo dobrze zorganizowane – do dyspozycji była hala stricte przeznaczona do badmintona (jedyny minus oświetlenie), a zawodnicy mogli liczyć na drobny poczęstunek a nawet pizze, dodatkowo w czasie potyczek graczom zdjęcia robił profesjonalny fotograf – to wszystko z pewnością wyróżniało Jaworzno na tle innych turnieji).

Wraz z każdymi kolejnymi zwodami w Jaworznie nie tylko rosła liczba uczestników ale również wzrastał poziom. Do Jaworzna zjeżdżali się zawodnicy nawet z innych województw (łódzkiego, małopolskiego a nawet dolnośląskiego). W tak doborowym towarzystwie startowali również labowicze. I to z bardzo dobrymi efektami.
W klasyfikacji końcowej Grand Prix w każdej kategorii mieliśmy swoich przedstawicieli na podium. W mikscie na trzecim miejscu zakończyła para Marta WYSYPOŁ/Sebastian KONIECZNY. W deblu kobiet również trzecie miejsce zajęła para Marta WYSYPOŁ/Anna ŚLĄZOK. Natomiast w deblu mężczyzn bezkonkurencyjna okazała się para Łukasz URBANIK/Paweł GANSINIEC.

Wszyscy sklasyfikowani zawodnicy LABY (+sympatycy)

2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s