Turniej w Radzionkowie – Ewolucja

Elo,

miło nam się pochwalić, że wraz z MOSIR-em Radzionków będziemy współorganizowali najbliższe mistrzostwa Radzionkowa.

Turniej odbędzie się w sobotę 29 października na Hali MOSIR Radzionków, czyli tam gdzie co środę LABA rozgrywa swoją ligę. Do gier zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn. Ci ostatni mogą się zgłaszać do dwóch kategorii:  „Mocny Amator” i „Początkujący Amator”. Co ciekawe zmieni się nieco dotychczasowa formuła mistrzostw. Nie będzie rozgrywek w grupach (oczywiście o ile frekwencja dopisze) tylko system pucharowy, a dokładniej system brazylijski z walką o każde miejsce.

Serdecznie więc zapraszamy do zapisów mailem:  biuro@mosirek.pl lub telefonicznie 883 344 876. Warto się pospieszyć bo macie czas tylko do środy 26.10.2016.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie MOSIRu oraz na stronie turnieju. Uwaga to właśnie tam będziecie mogli zobaczyć z kim i o której przyjdzie się wam zmierzyć w turnieju. Pamiętajcie zgłoszenia do środy a już w piątek opublikujemy losowanie i rozpiskę meczy.

PS. Oczywiście dla Labowiczów (tych byłych i obecnych) jest to turniej obowiązkowy !!!  i to w naszych białych koszulkach. Pokażmy ilu nas jest 🙂

10517675_744812272281085_1751705037597437486_n

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s