LABA 10 – II LIGA – KOLEJKI 20-21

Witam,

w 20 kolejce II ligi LABY rozegrano 10 meczy. W najbardziej zaciętym Michał Jelonek Pokonał 2-1 Wojciecha Musialika. Również po trzech setach zakończył się pojedynek Tomasza Czarnika z Mariuszem Wolskim. Kolejne zwycięstwo odniósł Łukasz Grobner, choć Aleksander Radwański w tym meczu wysoko podniósł mu poprzeczkę. Również cenne zwycięstwo odniósł Mateusz Leśniczek wygrywając z Januszem Sochackim. Nie łatwo też miał drugi Mateusz: Blazy w pojedynku z Marcinem Wyszogrodzkim.12345

21 kolejka obfitowała w bardzo zacięte mecze. I to mecze na na szczycie. Dwa bardzo cenne zwycięstwa odniósł Patryk Zapała. Najpierw, nie bez problemów, pokonał Tomasza Czarnika, a później w meczu na szczycie walczył z Dominikiem Komorem. Również ten drugi pojedynek rozstrzygnął w trzecim secie na swoją korzyść. Dominik Komor w tym dniu walczył jeszcze z innym z faworytów – Mateuszem Leśniczkiem. Bardzo zacięty mecz zakończył się w dwóch setach ale w obydwu wynik rozstrzygał się na przewagi. Sporo trudności Mariuszowi Wolskiemu sprawił mecz  Adamem Nowiczem. Podobnie jak Patryk dwa wygrane trzysetowe pojedynki toczył Łukasz Grobner. O ile jednak wiadomo było, że mecz z Marcinem Wyszogrodzkim będzie bardzo zacięty (w trzecim secie mogło skończyć się różnie i to detale zadecydowały o zwycięstwie Łukasza), to z pewnością zaskoczyła Magdalena Świderek.  Potrafiła ona wygrać seta z Łukaszem, a przy odrobinie szczęścia mogła się pokusić o jeszcze lepszy wynik.67891011

Pod nieobecność dwóch liderów sporo działo się za ich plecami. Ważne punkty potracili Dominik Komor i Mateusz Leśniczek. Za to do dwa zwycięstwa Patryka Zapały pozwoliły w dalszym ciągu walczyć o awans.12