Turniej „Dzień Niepodległości” w Łaziskach Górnych

13 listopada w Hali MOSiR rozegrano kolejny – piąty już – turniej badmintona łaziskiego cyklu. Labowicze pokazali się z bardzo dobrej strony.

10_

Wielkim zwycięzcą turnieju został Filip Mamot, który z turnieju na turniej coraz lepiej sobie radził, aż w końcu zajął 1 miejsce. Należy dodać, że Filip jest najmłodszym uczestnikiem LABY i w naszej lidze bardzo się rozwinął (w tabeli zajmuje 1 pozycję, bez porażki).
Całe pudło w kategorii open należało do LABY!
Ponadto należy wyróżnić Tomasza Ślązoka, który również zajął miejsce na podium 🙂

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Jednocześnie zapraszamy na kolejny, już ostatni w tym roku, turniej w Łaziskach, który odbędzie się 11 listopada 🙂