LABA 10 – II LIGA – KOLEJKI 25-26

W tym świątecznym okresie zmagania w II lidze nabrały prawdziwego tempa. 21 grudnia odbyło się aż 16 ligowych meczy (rekord w tym sezonie). Główna w tym zasługa pań: Ewa Sonnenberger rozegrała tego dnia aż 4 mecze, a Magda Świderek 3.

Jednak zdecydowanie najważniejszym momentem owej środy był pojedynek pomiędzy Jarosławem Pawlikiem i Tomaszem Pawełczakiem. Był to swoisty finał II ligi. Już przed meczem było wiadomo, że obydwoje awansowali do I ligi. Pozostało jedynie rozstrzygnąć kto będzie tym pierwszym.

20161221_192853

Mecz przyciągnął dodatkowych kibiców i był nawet sędziowany. Ostatecznie po bardzo wyrównanej walce wygrał Tomasz Pawełczak i to on został mistrzem II ligi. 1a23a45678

W ostatniej w tym roku kolejce zawodnicy dogrywali wszystkie zaległości. Udało się zagrać 9 meczy -czyli wszystkie możliwe przy tym składzie osobowym, który był w ubiegłą środę.910111213

Pozostałe 23 nierozegrane mecze zostały zweryfikowane jako walkowery – w tym jeden obustronny. Uwzględniając te walkowery poznaliśmy ostateczną tabele drugiego sezonu II ligi. Wszystkim zawodnikom, którzy dotrwali do końca ligi gratulujemy. W szczególności tym, którzy chodzili na tyle regularnie, że udało im się rozegrać wszystkie mecze.

14

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s