LABA 11 – I LIGA – KOLEJKA 10

W ostatnią środę próżno było szukać wolnego kortu by pograć sobie jakieś sparingi czy deble. Ligowe boje toczyły się na całego czego efektem jest aż 20 spotkań.

Najwięcej, bo 8 puntów zdobył Jarosław Baranowski. A aż 5 zawodników swoje konto tego wieczora wzbogaciło o 6 punktów. Byli to Robert Borszcz, Paweł Gansiniec, Łukasz Suder, Adam Ślązok i Michał Woźniczka.

Tego dnia doszło też do bratobójczych pojedynków. Na korcie spotkali się Adam i Tomasz Ślązok oraz Leszek i Łukasz Suder. Szczególnie ten drugi mecz zazwyczaj określany był meczem podwyższonego ryzyka. Tym razem obeszło się bez jakiejś większej draki.

Cenny punkt w pojedynku z Filipem Mamotem wywalczył Wojciech Nowik. Była to niespodzianka ale jeszcze większą sprawił Łukasz Wylenżek pokonując 2-0 Tomasza Pawełczaka. Ostatnimi czasy to Tomek odbierał punkty faworytom, tym razem to jego kosztem punkty zebrali rywale.

Cenny punkt wywalczył również Bronisław Mościński w meczu ze wspomnianym Łukaszem Wylenżkiem

120304050607080910Minęliśmy już półmetek zmagań sezonu zasadniczego i pomału krystalizuje się lista zawodników którzy awansują do pierwszej dywizji. Praktycznie jeden punkt dzieli kolejnych zawodników na miejscach 5-11. Równie niewielka różnica jest pomiędzy miejscem 12 a 16. Trzeba będzie jeszcze sporo wysiłku wy wywalczyć pewne miejsce w pierwszej części tabeli. Póki co znacznie więcej zawodników ma aspiracje by tam się znaleźć niż jest wolnych miejsc. Zapowiada to ciekawą walkę do ostatnich kolejek.

11

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s