LABA 11 – II LIGA – KOLEJKI 11-12

W jedenastej kolejce padł rekord rozegranych meczy w 2 lidze. Po raz pierwszy udało się ich zagrać 20 !

W znacznej mierzy przyczynili się do tego Tomasz Czarnik, Artur Tunkel i Patryk Zapała, którzy tej środy zaliczyli po 4 spotkania ligowe. Patryk na dodatek wszystkie 4 wygrał w dwóch setach i dopisał do swojego konta 12 punktów.

Czwórka zawodników, wspomniany już Tomasz Czarnik oraz Janusz Sochacki, Magdalena Świderek i Marcin Tuszkiewicz, wygrało po dwa mecze 2-0 i podreperowali swój dorobek o 6 punktów.

Tylko dwa z dwudziestu meczy kończyło się rezultatem 2-1, a w obydwu zagrał Krzysztof Pilarski. Walczył dzielnie ale musiał uznać wyższość Mateusza Blazego i Michała Jelonka.

1

020304050607

W 12 kolejce nadrabiane były zaległości. Udało się rozegrać 8 takich meczów.

Cenne zwycięstwa odnieśli Janusz Sochacki w meczu z Krzysztofem Pilarskim oraz Marcin Tuszkiewicz w meczu z Michałem Jelonkiem.

Najciekawsze spotkania tej środy rozegrała Magdalena Świderek. Najpierw w trzech setach uporała się z mocno faworyzowanym Michałem Jelonkiem. A później bardzo trudne warunki postawiła Aleksandrowi Radwańskiemu. Tym samym Magda zdobyła ważne 3 punkty w meczach z teoretycznie mocniejszymi zawodnikami.

080910

Po 12 kolejkach widać wyraźną przewagę prowadzącej dwójki na resztą stawki. Mocno wyrównała się rywalizacja na pozycjach 3-10. Natomiast trudno na ten moment zawyrokować, którzy zawodnicy znajdą się w górnej 11 i awansują do 1 dywizji drugiej ligi.

11

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s