Końcówka rundy zasadniczej

Elo,

pamiętajcie, że do końca rundy zasadniczej zostały już tylko dwie kolejki. Dziś i za tydzień (a za tydzień wypada 3 maj i sporo osób może nie być). Dlatego nie zostawiajcie sobie nierozegranych meczy na koniec. Postarajcie się dziś dotrzeć na granie i rozegrać to co wam zostało.  Po 3 maja nie będzie możliwości dogrania żadnych meczy z rundy zasadniczej. Od razu zaczynamy gre w podziałach na dywizje. Terminarz gier możecie sobie przeanalizować w zakładce TERMINARZ (cyfry oznaczają miejsce jakie zajmiecie po rundzie zasadniczej i tak 1  w I dywizji oznacza gracza który był na pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej; a dla II dywizji 1 oznacza zawodnika z pozycji 13 itd…)

Spora grupa osób już skończyła rundę zasadniczą dołączcie do nich 🙂
Mam też propozycje dla tych, którzy już skończyli by 3 maja rozegrać sobie jakiś turniej Labowy. Czy to indywidualny czy deblowy zostawiam to waszej inwencji i czekam dziś na wasze propozycje

Przypominam, że wciąż trwają zapisy do czwartkowych gier podwójnych, póki co oficjalnie zgłosiły się 4 pary (w tym 2 miksty), conajmniej 2 kolejne pary mają się zgłosić dziś. Jest też kilka osób, który szukają partnera do gry. Wiec możemy kilka par stworzyć. Generalnie jednak najlepiej jak sami się dziś dogadacie i zapiszecie. Tak, żeby było tych 12 par i opłacało się wynajmować wszystkie 6 kortów na 2 godziny.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s