II Turniej Badmintona Amatorów LABA Radzionków o puchar Burmistrza Radzionkowa – 24.06.2017

Już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie drugi LABOWY turniej badmintona. Mamy nadzieję, że podobnie jak w poprzednim roku frekwencja dopisze i uda się rozegrać bardzo dobry turniej.

plakat_a3_v2

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału (dla obecnych i byłych labowiczów to wręcz obowiązek na tym turnieju się pojawić). Można zagrać w jednej z poniższych kategorii

JUNIOR – to kategoria dla młodszych rocznikiem granicznym jest rocznik, który w tym roku ukończył gimnazjum. Osobno rywalizować będą chłopcy i dziewczyny. Zapisy koordynuje Leszek Suder

4FUN – to kategoria dla tych, którzy dopiero zaczynają zabawę z badmintonem. Razem rywalizować będą panie i panowie.  Do tej kategorii zapisać może się praktycznie każdy, który potrafi utrzymać rakietę w ręce i przebić lotką na drugą stronę boiska ponad siatką 🙂 Serdecznie zapraszamy więc wszystkich początkujących graczy by spróbowali sił we wspólnej rywalizacji.

AMATOR – to kategoria dla zawodników, którzy swoje umiejętności oceniają nieco wyżej. Potrafią już nieźle grać i pewnie mieli okazję już rywalizować czy to w innych turniejach czy w lidze LABY. W ramach tej kategorii osobno przeprowadzimy rywalizację dla pań i panów.

MASTERS – to już elita amatorskiego badmintona. Do tej kategorii zapraszamy tych, którzy chcą się zmierzyć z zawodnikami, którzy choć są amatorami to prezentują bardzo wysoki niemal profesjonalny poziom gry w badmintona.  Ba, dość powiedzieć, że w tej grupie wystartuje w turnieju obecny podwójny (!) Mistrza Polski Amatorów w Badmintonie (!!!).  Jeśli uważasz, że potrafisz grać w badmintona naprawdę dobrze to sprawdź swoje umiejętności w kategorii masters.

Zapisać można się tylko do jednej kategorii. Gdyby ktoś niedoszacował lub przeszacował swoje możliwości zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia zawodnika do innej (wyższej lub niższej) kategorii.

Na zapisy do turniej czekamy do środy  (21.06.2017 r). do godziny 23:59, na adres mailowy: labaradzionkow@gmail.com Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących informacji o zapisywanych uczestnikach : imię i nazwisko, kategoria, rocznik, miasto)

Do środy pozostało już niewiele czasu. Nie ma więc co czekać – pora się zapisywać.

Turniej zostanie rozegrany oczywiście na terenie hali sportowej MOSiR Radzionków (ul. Ks. Knosały 16 (dojazd od ul. Norwida 2). Zaczniemy rano od 8:30 turniejem juniorów bezpośrednio po nim, około godziny 10:00 rozpoczniemy pierwsze mecze w pozostałych kategoriach. Bardziej szczegółowe informacje pojawią się na naszym blogu i stronie facebookowej w piątek około godziny 20:00

Koszt uczestnictwa w turnieju to zaledwie 20 zł od osoby. Płatne przelewem na konto LABY:

35 1020 2368 0000 2802 0460 6747 dla UKS LABA Radzionków,

tytułem: II Turniej Badmintona LABA (imię i nazwisko uczestnika/ów)

(można też zapłacić gotówką w dniu zawodów ale wtedy kwota wzrośnie do 40 zł.

Szczegółowy regulamin turnieju można porać z poniższego linka:

REGULAMIN II TURNIEJ AMATORÓW

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s