LABA 11 – II LIGA – DYWIZJE przed ostatnią kolejką

Elo,

pora najwyższa by zaktualizować sytuację w ligach. W drugiej dywizji drugiej ligi po wycofaniu się Marcina Tuszkiewicza zostało jedynie 9 osób i zaledwie 6 meczy do końca rozgrywek. Aż 5 z nich ma do dogrania Monika Nowak, która póki co jest na wakacjach.

Nierozegrane mecze w niewielkim stopniu mogą wpłynąć na sytuację w tabeli. Zdecydowanym liderem tej dywizji został Adam Nowicz. Na drugim w drugiej dywizji sezon zakończy Ewa Sonnenberger, dla której jest to zapewne sukces. W pokonanym polu zostawiła kilku graczy, z którymi jeszcze w poprzednim sezonie przegrywała. Trzeci będzie Andrzej Ślązok. Również na kolejnych pozycjach już zmian nie będzie.

Poniżej wyniki wszystkich meczy rozegranych w tej dywizji:

05

Przed ostatnią kolejką tabela wygląda następująco. Już wiadomo, że żaden z zawodników nie zmieni swojej pozycji w końcowej klasyfikacji.

06

Natomiast w pierwszej dywizji drugiej ligi tych meczy do dogrania jest jeszcze trochę więcej, bo 10. Niemniej już teraz wiadomo, że do pierwszej ligi awansuje Patryk Zapała. Drugim przyszłym pierwszoligowcem będzie zapewne Mateusz Leśniczek, który jak do tej pory pozostaje niepokonany ale ma jeszcze 5 meczy do rozegrania. Musi w nich zdobyć conajmniej 3 punkty by wywalczyć awans. Gdyby zaś wszystkie wygrał to wygra również tą edycję drugiej ligi.

Po dotychczasowych kolejkach na 3 miejscu jest Michał Jelonek, który zachowuje jeszcze matematyczne szanse na awans do pierwszej ligi. By tak się stało musi wygrać z Mateuszem Blazym i liczyć, że Mateusz Leśniczek już nie będzie punktować.

Oto wyniki wszystkich dotychczasowych meczy w pierwszej dywizji drugiej ligi:

07

Tabela przed ostatnią kolejką prezentuje się następująco:

08

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s