LABA 2019 RUNDA 4 KOLEJKI 3-4

Kolejne dwie kolejni LABY za nami. Pomału tabele nabierają kształtu. Klaruje się sytuacja w poszczególnych grupach. Już pierwsze rozpoznania przeciwników za nami. Większość zawodników już wie o co w tym sezonie będzie walczyć.

1 LIGA

Tylko 10 meczy w 2 tygodnie to mało ale też kiepsko w 1 lidze z frekwencją. Jak wyrównana jest w tej rundzie liga widać po wynikach. Praktycznie tylko mecze z udziałem Roberta i Pawła kończą się w dwóch setach.

1a1b

2 LIGA

Kolejne 14 meczów rozegrane i dalej ciężko wskazać pewniaków do awansu. Chętkę na to ma pewnie większość zawodników.

2a2b

3 LIGA

W 3 lidze wciąż na czele Andrzej i Joachim. To oni w tej chwili wydają się najpoważniejszymi kandydatami do awansu. A dalej wyrównana stawka. Jeszcze ktoś może zaskoczyć i dołączyć się do walki.

3a3b

4 LIGA

Bardzo regularna jest 4 liga. Co kolejka 8 meczy. Oby tak dalej. A w tabeli Marcin i Dawid już odskoczyli reszcie stawki. Każdy z nich w 6 meczach ma tylko po jednym straconym secie. Pozostali zawodnicy póki co w kratkę. Ciężko tu wytypować kto w danym meczu wygra.

4a4b

5 LIGA

Jak zawsze najwięcej chęci do gry wykazują zawodnicy 5 ligi. Nie straszne im zagrać po 3 a nawet 4 mecze w jednej kolejce. Dalej na czele dwóch Jacków. Pierwszy dalej Neuman, a na drugie miejsce po wskoczył Gretszel, który ostatnio zaskakuje formą i wyrywa wszystko jak leci (choć zazwyczaj musi napocić się w trzech setach). Bardzo ciasno na pozycjach 3-10. Praktycznie jedno zwycięstwo może wywindować kogoś o kilka pozycji w górę.

5a5b

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s